O nás

Jsme firma s bohatými zkušenostmi. Na trhu působíme více jak 20 let a nabízený sortiment vychází z dlouholetých zkušeností s prodejem a aplikací nátěrových hmot. V dnešní době, kdy je prodej přesycen velkými řetězci, u nás vsázíme na individuální přístup k zákazníkovi, pružnost a hlavně servis spojený s poradenstvím a tónováním.Naší konkurenční výhodou je,že jsme schopnit Vám nabídnout kompletní servis včetně realizace malířských a natěrčských prací,které rovněž zajišťujeme.

Naše firma je specializovaná na velkoobchodní a maloobchodní prodej nátěrových hmot a naši zaměstnanci jsou pravidelně proškolováni a proto Vám můžeme nabídnout kvalitní barvy za příznivé ceny včetně kvalitních služeb. Působíme v regionech Třebíč a Znojmo a kromě tradičních českých výrobců nátěrových hmot zastupujeme i několik zahraničních firem.

Od roku 2019 jsme součástí skupiny COLORLAK a.s.-největšího českého výrobce a distributora nátěrových hmot.Naše prodejny v Třebíči a ve Znojmě se staly dalšími podnikovými prodejnami velkoobchodní distribuční sitě PANTER COLOR a.s. pod názvem COLORLAK maloobchod s.r.o.-Svět Barev.

Sortiment e-shopu Doprava zdarma Více informací Kamenné prodejny Třebíč / Znojmo Průvodce nákupem

Mapa stránek Kontakty Vytvořeno a hostováno Emphos s.r.o.

Zobrazit menuMenu Skrýt menuMenu 0 Kč

Kde budu malovat a natírat?

Interiér Exteriér
×