SLAVÍME 20 let !

Publikováno: 02. 05. 2018

Přijďte si pro slevy - akce KVĚTEN 2018.

MISTRAL FASADE  bílá
- vysoce odolná jemnozrnná akrylátová fasádní barva s vysokou kryvostí, poskytuje plně omyvatelný a otěruvzdorný povrch je prodyšná pro vodní páry. Je vhodná na venkovní a vnitřní omítky, zdivo, břízolit, papírové a sklolaminátové tapety, sádrokarton, dřevotřísku. Snadno se aplikuje, má dlouhodobou životnost, nežloutne a je velmi dobře přilnavá k podkladu.

 
PROFI OLEJOVÁ LAZURA  O1020
- olejová jednovrstvá polomatná lazura na dřevo. Je určena k penetračním jednovrstvým lazurovacím nátěrům dřeva, dřevovláknitých desek a podobných porézních materiálů na bázi dřeva, pro exteriérové i interiérové použití. Poskytuje dřevu vysokou a hloubkovou ochranu proti povětrnosti a UV záření již v jednom nátěru. Je určena především pro dřevěné plochy a konstrukční prvky dřevěných staveb jako jsou domy, chaty, sruby, ploty a pergoly ve venkovním prostředí s přímým vlivem povětrnosti. Má vlastnosti přírodních olejů (hluboká penetrace do dřeva a tím jeho vysoká ochrana) při zachování přirozené struktury a kresby dřeva (nevytváří žádnou lakovou vrstvu na dřevě). Bezbarvá varianta není určena pro exteriér.


PROINTERIÉR COLOR  V2005
-  tónovaná matná tekutá interiérová malířská barva určená k okamžitému použití na zdivo, vápenné, vápenocementové, disperzní a sanační omítky, sádrokarton, beton, dřevovláknité a dřevotřískové desky a k přetírání starých nátěrů. Vyznačuje se velmi dobrou odolností oděru za mokra, stálostí odstínů, dobrou krycí schopností a výbornou přilnavostí na podklad. Slouží pro barevné nátěry nejrůznějších moderních interiérů (byty, rodinné domy, kanceláře, hotely apod.) s požadavkem na rychlé zajištění zajímavých přírodních odstínů.


ZINOREX  S2211
-  akrylátová polomatná jednovrstvá barva na ocel a pozink. Používá se k rychleschnoucím základním i vrchním nátěrům výrobků z oceli, pozinkované oceli včetně čerstvých pozinkovaných materiálů. Nátěr S2211 v 1 až 2 vrstvách plní současně funkci základní antikorozní a vrchní polomatné barvy, kde tloušťka jedné vrstvy, podle způsobu aplikace, je 50-80 µm. Barvu lze použít taky jako kvalitní antikorozní základní nátěr např. pod polyuretanové a akrylátové vrchní barvy.  Má široké použití pro průmyslové nátěry obytných a přepravních kontejnerů, palet, obložení, konstrukcí a hal, sloupů, osvětlení, ale i pro nátěry okapů a parapetů, venkovních kovových konstrukcí, plotů, vrat, střech apod. Vyhovuje pro nátěry výrobků a ploch, které přicházejí do nepřímého styku s poživatinami, krmivy a pitnou vodou.
Náš sortiment Doprava zdarma Více informací Kamenné prodejny Třebíč / Znojmo Průvodce nákupem

Mapa stránek Kontakty Vytvořeno a hostováno Emphos s.r.o.

Zobrazit menuMenu Skrýt menuMenu 0 Kč

Kde budu malovat a natírat?

Interiér Exteriér
×